23 Nisan 2009 Perşembe

"zamande bi hal geldi başıma" potadan düşüş
mağaracıyız srt biliyoruz ozaman neden kurtarma çalışmıyoruz biz malmıyız konseptli kurtarma çalışmalarımızın birinde sevgili aycan ve turgay arkadaşımız birbirlerini gözlerine kestirip normal hayatlarında yaşayamadıkları fantezilerini ip üstüne taşımaya karar verdiler.Tabi bu kararı almarındaki en büyük etken kansu ve tahsinin ip üstünde düşmanları çatlatırcasına gösterdikleri şehvetli performans ve yakınlıktı tabikide...aycan ilk olarak kazazede olmayı tercih etmiş turgay ise onu kurtarıcak güçlü yakışıklı prens rolüne bürünmüştü.aycan konsept geregi yavasca yükseldi ve pota seviyesine usulca park etti kendini ve aman tanrım bir anda kendinden gectiiii hemen kurtarılması gerekiordu!! bunu gören turgay agzının suyunu daha silemeden ipe bir çita edasıyla girip solugu aycanın bacaklarının arasında aldı... üstüne geçmesi pek uzun sürmedi tabi hemen yaralı arkadasını ipten kurtarmak istiyorduu... bu acelesinin kendine cok pahalıya patlayacagından haberi yoktu o an için ama makus kader ağlarını coktan örmeye başlamıştı!!!neyse uzun lafın kısası birbirinden alımlı ve teknik hareketler ardı ardına geldi turgaydan ve aycanı kendi emniyetine almayı basardı artık indirebilirdi onu desandör düğümü atıldı inişe geçiyorlardı artık derken salonda bi ses yankılandı GÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜM herkes nooldugunu sasırmıs az önce yerden metrelerde yüksekte cırpınan iki kahramanımızın yerde ayçiçeği gibi açılmıs kıvranır halleri karşısında mala dönmüştü!!! neyseki saf arkadaslarımızın ciddi bir sorunları yoktu sadece mallamışlardı onlarda bizim gibi!!

şimdi diceksiniz bu arkadaşlar neden düştü

1)şehvetin verdigi mahmurlukla PURSIKlerini takmayı unutup tek emniyete inmişlerdi
2)mallardı

bu hikaye kulaklarınıza küpe olur işllah sevgili okurlar

saygılar E.K.K

1 yorum:

turgay baş dedi ki...

altta kalanın canı çıksın :D

 

İletişim

Bu blogda yazar olarak yer almak ve katkıda bulunmak istiyorsanız, blog yöneticileri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Blog Yöneticileri

HAKKINDA

Hacettepe Üniversitesi Mağara Araştırma Topluluğu (HÜMAK) 1988 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde araştırma ve eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

AMAÇ

Hacettepe Üniversitesi Mağara Araştırma Topluluğu 'nun (HÜMAK) çok yazarlı resmi ve gayrıresmi paylaşım ortamıdır.

Kafasından bareti eksik etmeyen tüm mağaracıları aramızda görmekten keyif, zevk, haz ve gurur duyarız, hoşnut kalırız..