31 Ekim 2009 Cumartesi

Tam Gaz Başladık ve Neler Yaptık? =)Kalabalık bir katılım olduğu için iki kez düzenlediğimiz 17-18 Ekim ve 24-25 Ekim Temel Kampçılık ve Doğada Yürüyüş faaliyeti Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı'a düzenlendi. Her ikiside aramıza katılan üyelerimiz için eğlenceli ve keyifliydi. Ertesi hafta 29 ekim Cummhuriyet Bayramı tatilini Tulumtaş Mağarası'nda değerlendirmeye karar verdik. Bu sefer amaç Temel Mağaracılık teorik eğitimini alan üyelerimizi mağarayla tanıştırmaya ve ' Ben napıyorum? ya da ne yapacaım? 'sorusunun cevabını buldurmaya götürdük. Nitekim aralarında 'Bir insan ne diye mağaraya girer ki?' sorusunu soran arkadaşlar oldu ve 'Ancak yaşayarak öğrenirsin.' cevabını veren eğitmenlerimiz heycanı daha da artırrdı:)) Bir aksilik çıkmadan faaliyet amacına ulaştı ve istenen hatta beklenmeyen etkileri yarttığını, heveslerinin arttığını gördük ve tabiki de memnun olduk.
Umarım senemiz bol mağaralı, bol katılımlı ve bol eğlenceli geçer.


Sevgiler...

1 yorum:

turgay baş dedi ki...

faaliyet dönüşü tama kadro olarak önce adana dürümcüsüne sonra da nihayet'e bira içmeye gittik ya, bravo rekor..

adana dürümcüsüne giderken kısa süreli iki kayıp yaşamış olsak ta o arkadalarımızı da çok seviyoruz :)

 

İletişim

Bu blogda yazar olarak yer almak ve katkıda bulunmak istiyorsanız, blog yöneticileri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Blog Yöneticileri

HAKKINDA

Hacettepe Üniversitesi Mağara Araştırma Topluluğu (HÜMAK) 1988 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde araştırma ve eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

AMAÇ

Hacettepe Üniversitesi Mağara Araştırma Topluluğu 'nun (HÜMAK) çok yazarlı resmi ve gayrıresmi paylaşım ortamıdır.

Kafasından bareti eksik etmeyen tüm mağaracıları aramızda görmekten keyif, zevk, haz ve gurur duyarız, hoşnut kalırız..