26 Eylül 2010 Pazar

Faal ekip üyeleriyle faaliyetlere devam.. son haftalar..=)

Evet yaz faaliyetleri ve faal ekip üyelerinin enerjileri tükenmedi... Demiştik ama belki dahası da olur diye. Ve 18-19 Eylül' de Manolya,Turgay,Murat,Anıl ve Şeyda'dan oluşan ekip ile Emrullah Abi'nin Karaman' daki arazisine gidildi.kendisinin mükemmel misafirperverliği eşliğinde arazisinin tam ortasında yer alan Bucakini (ya da Hamdolsun Abimizin deyimiyle Emo'nun inine ) mağarasına girildi ve yanıbaşında ki Göksu nehri'nin geçtiği kanyonda güzel bir yürüyüş yapıldı..(aslında temizlik yapıldı desem yalan olmaz:P) Bu da yetmedi yerinde duramayan A.A. 'Hadi faaliyete gidelim' dedi ..(sanki aylardır ankara da duruyor da faaliyet yapmıyormuş gibi hahaha=P) Neresi neresi diye düşünürken bu seferki şanslı ilimiz Karabük seçildi. Safranbolu Bulak Köyü'nde yer alan Mencilis (Bulak) mağarasına Turgay, Manolya, Anıl, Aycan, Cem, Serra ve Musa'dan oluşan ekip gittiler. Henüz yoldalar. daha tam olarak dönmüş değiller ancak gayet güzel ve keyifli geçirmişler zamanlarını ve mağarayı da diplemişler.(Patlak zannettiğimiz bota rağmen..) Ne mutlu sizlere=)
Sanırım artık yeni dönem faaliyetlerine geçeceğiz zira bizim yerimizde duracağımız yok:))

0 yorum:

 

İletişim

Bu blogda yazar olarak yer almak ve katkıda bulunmak istiyorsanız, blog yöneticileri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Blog Yöneticileri

HAKKINDA

Hacettepe Üniversitesi Mağara Araştırma Topluluğu (HÜMAK) 1988 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde araştırma ve eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

AMAÇ

Hacettepe Üniversitesi Mağara Araştırma Topluluğu 'nun (HÜMAK) çok yazarlı resmi ve gayrıresmi paylaşım ortamıdır.

Kafasından bareti eksik etmeyen tüm mağaracıları aramızda görmekten keyif, zevk, haz ve gurur duyarız, hoşnut kalırız..