8 Aralık 2010 Çarşamba

8 Aralık 2010, Çarşamba Yürütme Kurulu Toplantısı Gündemi

Merhaba Arkadaşlar,
Yine bir yürütme kurulu toplantısı gündemi ile sizlerleyiz. Konuların kolay takip edilebilmesi için bir önceki rapordan kopya çekerek başlıklar altında toplamaya çalıştım.

Eğitim

1) 13 Aralık 2010 Pazartesi günkü toplantıda İrem Yalçın tarafından getirilecek kurtarma videosu 'La Lunga Notte' izlenecektir.

2) 'Mağara Biyolojisi' konusunun eğitim kapsamında anlatılması için Emrah Özel ile görüşme Anıl Alkan tarafından yapılacaktır.

3) Dönem başında verilen dilekçeler nihayet sonuçlanmış olup spor salonu hafta sonları saat 11:00- 16:00 saatleri arasında topluluğumuzca kullanılabilcektir. Buna bağlı olarak ilk dönemden itibaren SRT çalışmalarına başlanması uygun bulunmuştur. Ancaaak; yeni üyelerin SRT eğitimine başlamalarının ön koşulu en az 4 mağaraya girmiş olmaları şeklinde belirlenmiştir.

Faaliyet/ Araştırma vs.

4) Yılbaşında düzenlenmesi planlanan Safranbolu Hızar Mağarası faaliyeti ile ilgili kararlar 13 Aralık 2010 Pazartesi toplantıda alınacaktır.

5) Hümak, Aspeg ve Esmad tarafından gerçekleştirilmesi planlanan kurtarma çalışması, ekipler kendi içinde çalışmalarını tamamladıktan sonra Ocak ayı içinde yapılacaktır. Bu da Ocak ayına kadar her fırsatta kurtarma çalışacağımız anlamına geliyor.

6) İrem Yalçın ve Şeyda Çelen Batı Toroslar ile ilgili daha önce yapılmış çalışmaları almak için 15 Aralık Çarşamba akşam 19 sularında Mad'a gideceklerdir.

Malzeme

7) 9 Aralık 2010 Perşembe günü mağara tulumları ve iç tulumların siparişleri verilecektir. Henüz kararını vermemiş olanlar acele edip Emrah Dirmit veya Anıl Alkan'a ulaşabilirler.

8) Mağara tulumları ve iç tulumlar dışında 3 küçük, 2 de büyük olmak üzere 5 hurç sipariş edilecektir.

9) Malzeme temizliği için 13 Aralık Pazartesi günü yapılacak toplantıda bir gün belirlenecektir.

10) Yeni alınacak hazneler konusunda bilgi almak için Anümab ile görüşülecektir.

İşte bir toplantı da bu konuların konuşulmasının ardından sona erdi. Esen kalınız efenim...

0 yorum:

 

İletişim

Bu blogda yazar olarak yer almak ve katkıda bulunmak istiyorsanız, blog yöneticileri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Blog Yöneticileri

HAKKINDA

Hacettepe Üniversitesi Mağara Araştırma Topluluğu (HÜMAK) 1988 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde araştırma ve eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

AMAÇ

Hacettepe Üniversitesi Mağara Araştırma Topluluğu 'nun (HÜMAK) çok yazarlı resmi ve gayrıresmi paylaşım ortamıdır.

Kafasından bareti eksik etmeyen tüm mağaracıları aramızda görmekten keyif, zevk, haz ve gurur duyarız, hoşnut kalırız..