2 Aralık 2009 Çarşamba

2009 KASIM - DEVREKANİDevrekani, oraların insanının söylemiyle Dörkani etkinliği patlayan bir teker dışında kazasız belasız, verimli, keyifli, son gecesi yağmurlu, yeni üyler bakımından umut dolu, bir şekilde tamamlandı..

Yeni bir mağaranın keşfi yapıldı, ölçümleri alındı, raporu hazırlanıyor.. hazırlanan rapora www.humak.hacettepe.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.. Sarpunalınca köyü yakınlarındakı mağaranın ise daha önce girilmeyen yeni kolları keşfedildi ve 2-3 hafta sonra araştırmasının tamamlanması için tekrar gidilecek..

gösterdikleri ilgi ve misafirperverlik için sarpunalınca köyü muhtarı necati beye ve devrekani belediyesi mali işler müdür yüksel beye minnettarız.. necati beye kavurmalı pilav için ve yüksel beye etli ekmek ile cırık tatlısı için ayrıca teşekkürü borç biliriz..

0 yorum:

 

İletişim

Bu blogda yazar olarak yer almak ve katkıda bulunmak istiyorsanız, blog yöneticileri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Blog Yöneticileri

HAKKINDA

Hacettepe Üniversitesi Mağara Araştırma Topluluğu (HÜMAK) 1988 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde araştırma ve eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

AMAÇ

Hacettepe Üniversitesi Mağara Araştırma Topluluğu 'nun (HÜMAK) çok yazarlı resmi ve gayrıresmi paylaşım ortamıdır.

Kafasından bareti eksik etmeyen tüm mağaracıları aramızda görmekten keyif, zevk, haz ve gurur duyarız, hoşnut kalırız..